• Slide

   

 

   Bu internet sitesini (http://www.drdogukansokmen.com) ayrıca bu siteye bağlı diğer web sitelerini (www.uroloji.web.tr) ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu web sitelerinin  yasal tek hak sahibi Doğukan SÖKMEN'dir.  Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler, başta 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu olmak üzere yasal mevzuat kapsamında korunmaktadır. Web Sitesi üzerinde yayınlanan içerikler sadece Doğukan SÖKMEN’ den yazılı izin alınarak verilen izin kapsamında kullanılabilir.

   Web sitesi üzerinde yayınlanan içerikleri izin almaksızın herhangi bir şekilde kullanmanız durumunda başta 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu olmak üzere yasal mevzuat kapsamında hukuki ve cezai sorumluluğunuz doğar. Web Sitesi üzerinde yayınlanan içeriği izin almaksızın ya da verilen iznin kapsamı dışında kullanmanız durumunda telif tazminatı ödemekle yükümlü olacaksınız. Böyle bir durumda hem telif haklarını ihlal etmeniz hem de haksız rekabet yaratmanız nedeniyle hakkınızda hukuk davası açılacağını ve savcılığa şikayette bulunulacağını bildiririz.

   Ayrıca buradaki tıbbi bilgi ve örnekler kendinize ve çevrenize tanı ve tedavi konusunda kullanılmaması gerekmektedir. Çünkü hastalık yoktur, hasta vardır. Hastalıklar kişiden kişiye değişen semptom ve belirtiler gösterebilir.  Buradan aldığınız bilgiler ile doktorunuza danışmaktan yaptıklarınızdan gerek Doğukan Sökmen gerekse https://www.drdogukansokmen.com ekibi sorumlu tutulamaz.

Sosyal Paylaşma